EV24-0.8-02-18M
EV24-0.8-02-18M TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.185" (30.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 438mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz
на замовлення 444 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 18MH 800MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.185" (30.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 438mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV24-0.8-02-18M EV24-0.8-02-18M Виробник : Schaffner EV_EH_series-1036120.pdf Common Mode Chokes / Filters 18mH 0.8A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN