Продукція > SCHAFFNER > EV24-1.5-02-4M5
EV24-1.5-02-4M5
EV24-1.5-02-4M5 Schaffner
EV_EH%20series-795321.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 4.5mH 1.5A -VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 4.5MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.185" (30.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 116mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 4.5 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV24-1.5-02-4M5 EV24-1.5-02-4M5 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 4.5MH 1.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.185" (30.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 116mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 4.5 mH @ 400 Hz