EV24-2.0-02-2M5
EV24-2.0-02-2M5 TE Connectivity / Schaffner
C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 2.5mH 2A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 908 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 2.5MH 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.185" (30.10mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 62mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV24-2.0-02-2M5 EV24-2.0-02-2M5 Виробник : Schaffner EV_EH_series-3001053.pdf Common Mode Chokes / Filters 2.5mH 2A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
на замовлення 496 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
EV24-2.0-02-2M5 EV24-2.0-02-2M5 Виробник : TE Connectivity Schaffner Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf Description: CMC 2.5MH 2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.969" L x 0.685" W (24.60mm x 17.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.185" (30.10mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 62mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 10 kHz