EV28-1.0-02-36M
EV28-1.0-02-36M TE Connectivity Schaffner
Schaffner_datasheet_EV-EH_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 36MH 1A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Height (Max): 1.406" (35.70mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1A
DC Resistance (DCR) (Max): 591mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 36 mH @ 400 Hz
на замовлення 126 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 36MH 1A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Height (Max): 1.406" (35.70mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1A, DC Resistance (DCR) (Max): 591mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 36 mH @ 400 Hz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EV28-1.0-02-36M EV28-1.0-02-36M Виробник : TE Connectivity / Schaffner C579ACADCC0369639B0C58BD1B39DC7E526F9973F0FEF0BC0B440C9BA5517DAB.pdf Common Mode Chokes / Filters 36mH 1A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN