EV28200-G-00A Monolithic Power Systems Inc.
Виробник: Monolithic Power Systems Inc.
Description: EVAL BOARD FOR MP28200
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 2V ~ 5.5V
Current - Output: 200mA
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 1.5MHz