Продукція > ELED > EV29-225M82
EV29-225M82 ELED
EV29-XXX-M6-M8-drawing.pdf
Виробник: ELED
Category: Other Car Fuses
Description: Fuse: fuse; 225A; 500VDC; automotive; 93mm; M8 screw
Type of fuse: fuse
Current rating: 225A
Rated voltage: 500V DC
Kind of fuse: automotive
Fuse size: 93mm
Mounting: M8 screw
Leads: solder lugs M8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Other Car Fuses, Description: Fuse: fuse; 225A; 500VDC; automotive; 93mm; M8 screw, Type of fuse: fuse, Current rating: 225A, Rated voltage: 500V DC, Kind of fuse: automotive, Fuse size: 93mm, Mounting: M8 screw, Leads: solder lugs M8.