EVA-NADR15Y14
EVA-NADR15Y14 Panasonic Electronic Components
EVA%28B%29-JQ%2CNA.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 0.1W, 1/10W
Tolerance: -20%, +40%
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 60mm
Fader Type: Standard
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 0.1W, 1/10W, Tolerance: -20%, +40%, Adjustment Type: Top, Size / Dimension: Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Travel Range: 60mm, Fader Type: Standard, Resistance: 10 kOhms.