Продукція > MURATA ELECTRONICS > EVA86QR7TF681KC01K
EVA86QR7TF681KC01K
EVA86QR7TF681KC01K Murata Electronics
EVA86_OUTSIDE_X7R_500V_E.pdf
Виробник: Murata Electronics
Safety Capacitors 8x6mm 1500VDC 680pF 10% X7R AEC-Q200
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук