Продукція > ITT CANNON, LLC > EVC-C-15A-300-S-20
EVC-C-15A-300-S-20 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CORD J1772 ANGLED TO CBL 20' BLK
Packaging: Bag
Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger)
Color: Black
Voltage Rating: 120V, 300V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 20.00' (6.10m)
Style: Female Plug to Leads
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Number of Conductors: 3 Power, 2 Signal
1st Connector: J1772, Angled
2nd Connector: Cable
Approval Agency Marking: CE, cUL, UL
Approved Countries: Americas, Japan
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CORD J1772 ANGLED TO CBL 20' BLK, Packaging: Bag, Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger), Color: Black, Voltage Rating: 120V, 300V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 20.00' (6.10m), Style: Female Plug to Leads, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Number of Conductors: 3 Power, 2 Signal, 1st Connector: J1772, Angled, 2nd Connector: Cable, Approval Agency Marking: CE, cUL, UL, Approved Countries: Americas, Japan.