Продукція > ITT CANNON, LLC > EVC-C-15A-600-S-11
EVC-C-15A-600-S-11 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CORD J1772 ANGLED TO CBL 11' BLK
Packaging: Bag
Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger)
Color: Black
Voltage Rating: 240V, 600V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 11.00' (3.35m)
Style: Female Plug to Leads
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Написати відгук
Description: CORD J1772 ANGLED TO CBL 11' BLK, Packaging: Bag, Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger), Color: Black, Voltage Rating: 240V, 600V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 11.00' (3.35m), Style: Female Plug to Leads, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Number of Conductors: 3 Power, 2 Signal, 1st Connector: J1772, Angled, 2nd Connector: Cable, Approval Agency Marking: CE, cUL, UL, Approved Countries: Americas, Japan.