Продукція > ITT CANNON, LLC > EVC-I-75A-600-P-17
EVC-I-75A-600-P-17 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CORD J1772 TO CBL 17.00' BLACK
Color: Black
Voltage Rating: 240V, 600V
Current Rating (Amps): 75A
Length: 17.00' (5.18m)
Style: Male Receptacle to Leads
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Написати відгук
Description: CORD J1772 TO CBL 17.00' BLACK, Packaging: Bag, Features: Charging, Electric Vehicles, Color: Black, Voltage Rating: 240V, 600V, Current Rating (Amps): 75A, Length: 17.00' (5.18m), Style: Male Receptacle to Leads, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Number of Conductors: 3 Power, 2 Signal, 1st Connector: J1772, 2nd Connector: Cable, Approval Agency Marking: CE, cUL, UL, Approved Countries: Americas, Japan, Part Status: Active.