Продукція > ITT CANNON, LLC > EVC-I-75A-600-P-20
EVC-I-75A-600-P-20 ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CORD J1772 TO CBL 20.00' BLACK
Packaging: Bag
Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger)
Color: Black
Voltage Rating: 240V, 600V
Current Rating (Amps): 75A
Length: 20.00' (6.10m)
Style: Male Receptacle to Leads
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Написати відгук
Description: CORD J1772 TO CBL 20.00' BLACK, Packaging: Bag, Features: Electric Vehicles Charging (EV Charger), Color: Black, Voltage Rating: 240V, 600V, Current Rating (Amps): 75A, Length: 20.00' (6.10m), Style: Male Receptacle to Leads, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Number of Conductors: 3 Power, 2 Signal, 1st Connector: J1772, 2nd Connector: Cable, Approval Agency Marking: CE, cUL, UL, Approved Countries: Americas, Japan.