EVCS1806-S-5-20-00A
EVCS1806-S-5-20-00A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Current Sensor Development Tools Evaluation board for MCS1806-5-20
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVALUATION BOARD FOR MCS1806-5-2, Packaging: Bulk, Sensitivity: 100mV/A, Voltage - Supply: 5V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: MCS1806GS-X-Y, Supplied Contents: Board(s), Embedded: No, Sensing Range: ±20A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Sensitivity: 100mV/A
Voltage - Supply: 5V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: MCS1806GS-X-Y
Supplied Contents: Board(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±20A