EVHF500-30-P-00A
EVHF500-30-P-00A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Power Management IC Development Tools Evaluation Board for HF500-30
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR HF50030, Packaging: Box, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC, Current - Output: 2.5A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Flyback, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: HF500-30, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: AC/DC, Primary Side, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Power - Output: 30 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVHF500-30-P-00A Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 6640 Description: EVAL BOARD FOR HF50030
Packaging: Box
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 85 ~ 265 VAC
Current - Output: 2.5A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Flyback
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: HF500-30
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: AC/DC, Primary Side
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Power - Output: 30 W