EVKT-MPM3695-10-A Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EVAL BOARD FOR MPM369510, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V, Voltage - Input: 4V ~ 16V, Current - Output: 10A, Contents: Board(s), Cable(s), Accessories, Frequency - Switching: 800kHz, Regulator Topology: Buck, Utilized IC / Part: MPM3695-10, Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.
Інші пропозиції EVKT-MPM3695-10-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V
Voltage - Input: 4V ~ 16V
Current - Output: 10A
Contents: Board(s), Cable(s), Accessories
Frequency - Switching: 800kHz