EVM-3VSW50B15 Panasonic Electronic Components
AOI0000C55.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: TRIMMER 100K OHM 0.15W SMD TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Surface Mount
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.15W SMD TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Surface Mount, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.