Продукція > TELL-I > EVM-DS10.2M
EVM-DS10.2M
EVM-DS10.2M Tell-i
DS10.2m_EvaluationBoardManual.pdf
Виробник: Tell-i
Description: Evaluation of 10.2m for GaN Conv
Packaging: Box
Sensitivity: 70mV/A
Voltage - Supply: 5V ~ 9V
Sensor Type: Current Sensor
Utilized IC / Part: DS10.2m
Supplied Contents: Board(s), Cable(s)
Embedded: No
Sensing Range: ±10A, ±20A
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Evaluation of 10.2m for GaN Conv, Packaging: Box, Sensitivity: 70mV/A, Voltage - Supply: 5V ~ 9V, Sensor Type: Current Sensor, Utilized IC / Part: DS10.2m, Supplied Contents: Board(s), Cable(s), Embedded: No, Sensing Range: ±10A, ±20A, Part Status: Active.