Продукція > PANASONIC > EVM1DSX30B15
EVM1DSX30B15 PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 19000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.177" x 0.150" Face (4.50mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції EVM1DSX30B15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVM-1DSX30B15 EVM-1DSX30B15 Виробник : Panasonic Industry AOI0000C57.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.177" x 0.150" Face (4.50mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
EVM-1DSX30B15 EVM-1DSX30B15 Виробник : Panasonic AOI0000C57-1289005.pdf Trimmer Resistors - SMD 100KOhms 4MM 3 TT