Продукція > PANASONIC > EVM1ESX30B15
EVM1ESX30B15 PANASONIC
Виробник: PANASONIC
3X3-100K
на замовлення 34400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±25%, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.165" x 0.150" Face (4.20mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Part Status: Obsolete, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції EVM1ESX30B15
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EVM-1ESX30B15 EVM-1ESX30B15 Виробник : Panasonic Electronic Components AOI0000C57.pdf Description: TRIMMER 100K OHM 0.2W J LEAD TOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±25%
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.165" x 0.150" Face (4.20mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Part Status: Obsolete
Resistance: 100 kOhms