EVP1100-S16
EVP1100-S16 TurnOnGreen
EVP1100_Sell_Sheet.pdf
Виробник: TurnOnGreen
Description: 11KW, 50AMP LEVEL 2 SMART CHARGE
Size / Dimension: 5.50" L x 11.00" W x 20.00" H (139.70mm x 279.40mm x 508.00mm)
Mounting Type: Wall Mount
Voltage - Input: 200 ~ 240 VAC
Type: Enclosed
Power - Max: 11kW
Part Status: Active
Number of Cells: 1
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11KW, 50AMP LEVEL 2 SMART CHARGE, Size / Dimension: 5.50" L x 11.00" W x 20.00" H (139.70mm x 279.40mm x 508.00mm), Mounting Type: Wall Mount, Voltage - Input: 200 ~ 240 VAC, Type: Enclosed, Power - Max: 11kW, Part Status: Active, Number of Cells: 1.