EVPLUS22C
EVPLUS22C CABUR
EVPLUS22C.pdf
Виробник: CABUR
Category: Cars and Trailers Cables
Description: EMobility: charger; 400VAC; 22kW; IP54; three-phase,wallbox; 5m
Insulation colour: black
Cable/adapter structure: cables; Type 2
Type of eMobility: charger
Application: charging electric cars
Tester features: dedicated mobile app; LCD built-in; RFID Card
Related items: EVRFIDCARD
Conform to the norm: IEC 61851; IEC 62196
IP rating: IP54
Version: three-phase; wallbox
Operating temperature: -25...50°C
Cable length: 5m
Rated voltage: 400V AC
Power: 22kW
Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; undervoltage UVP
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис EVPLUS22C CABUR
Category: Cars and Trailers Cables, Description: EMobility: charger; 400VAC; 22kW; IP54; three-phase,wallbox; 5m, Insulation colour: black, Cable/adapter structure: cables; Type 2, Type of eMobility: charger, Application: charging electric cars, Tester features: dedicated mobile app; LCD built-in; RFID Card, Related items: EVRFIDCARD, Conform to the norm: IEC 61851; IEC 62196, IP rating: IP54, Version: three-phase; wallbox, Operating temperature: -25...50°C, Cable length: 5m, Rated voltage: 400V AC, Power: 22kW, Protection: anti-overvoltage OVP; over current OCP; overheating OTP; undervoltage UVP.