EVSF800-80
EVSF800-80 CR Technology
05.%20EVSF800%208.0W.pdf
Виробник: CR Technology
Description: Thermal Pad (EverTherm)
Packaging: Sheet
Color: Gray
Thickness: 0.0217" (0.550mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Thermal Resistivity: 0.29°C/W
Usage: Thermally Conductive
Outline: 200.00mm x 300.00mm
Thermal Conductivity: 8.0W/m-K
Part Status: Active
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Thermal Pad (EverTherm), Packaging: Sheet, Color: Gray, Thickness: 0.0217" (0.550mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Thermal Resistivity: 0.29°C/W, Usage: Thermally Conductive, Outline: 200.00mm x 300.00mm, Thermal Conductivity: 8.0W/m-K, Part Status: Active.