EVT-S12NL-TA
EVT-S12NL-TA Secure Cable Ties
Виробник: Secure Cable Ties
Description: RETYZ EVERYTIE 12 INCH NATURAL R
Packaging: Bag
Color: Natural
Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.180" (4.57mm)
Bundle Diameter: 3.40" (86.36mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 1.000' (304.80mm)
Length - Approximate: 12"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RETYZ EVERYTIE 12 INCH NATURAL R, Packaging: Bag, Color: Natural, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.180" (4.57mm), Bundle Diameter: 3.40" (86.36mm), Part Status: Active, Length - Actual: 1.000' (304.80mm), Length - Approximate: 12".