Продукція > RETYZ > EVT-S14BK-TA
EVT-S14BK-TA
EVT-S14BK-TA RETYZ
RETYZ-Datasheet-mm.pdf
Виробник: RETYZ
Description: CBL TIE RELEAS BLACK 50LB 1.167'
Packaging: Bulk
Color: Black
Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Releasable
Width: 0.220" (5.60mm)
Bundle Diameter: 3.40" (86.36mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 1.167' (355.60mm)
Length - Approximate: 14"
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL TIE RELEAS BLACK 50LB 1.167', Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Releasable, Width: 0.220" (5.60mm), Bundle Diameter: 3.40" (86.36mm), Part Status: Active, Length - Actual: 1.167' (355.60mm), Length - Approximate: 14".