EVT-S16BK-TA
EVT-S16BK-TA Secure Cable Ties
Виробник: Secure Cable Ties
Description: RETYZ EVERYTIE 16 INCH BLACK REL
Packaging: Bag
Color: Black
Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg)
Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking
Width: 0.220" (5.60mm)
Bundle Diameter: 4.68" (118.87mm)
Part Status: Active
Length - Actual: 1.333' (406.40mm)
Length - Approximate: 16"
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RETYZ EVERYTIE 16 INCH BLACK REL, Packaging: Bag, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Tensile Strength: 50 lbs (22.68 kg), Wire/Cable Tie Type: Standard, Locking, Width: 0.220" (5.60mm), Bundle Diameter: 4.68" (118.87mm), Part Status: Active, Length - Actual: 1.333' (406.40mm), Length - Approximate: 16".