EVU-TUAB16B54
EVU-TUAB16B54 Panasonic Electronic Components
EVUTUAB16B54.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: THUMBWHEEL POT 50K OHM 0.02W TOP
Power (Watts): 0.02W
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.630" Dia x 0.150" H (16.00mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination: Gull Wing
Part Status: Obsolete
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THUMBWHEEL POT 50K OHM 0.02W TOP, Power (Watts): 0.02W, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.630" Dia x 0.150" H (16.00mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination: Gull Wing, Part Status: Obsolete, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.0.