EWA-MP9U20B35 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: SLIDE POT 300KOHM 0.04W TOP 20MM
Power (Watts): 0.04W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top
Size / Dimension: Rectangular - 1.417" L x 0.315" W x 0.276" H (35.00mm x 8.00mm x 7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Travel Range: 20mm
Part Status: Obsolete
Fader Type: Standard
Resistance: 300 kOhms