Продукція > OMEGA > EWSA-PT100.
EWSA-PT100.
EWSA-PT100. OMEGA
Виробник: OMEGA
Description: OMEGA - EWSA-PT100. - RTD AIR TEMPERATURE SENSOR, 100 OHM, 30V
tariffCode: 90258040
rohsCompliant: YES
Gemessene Temperatur, max.: 85°C
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Fühlerdurchmesser: 6mm
Gemessene Temperatur, min.: -40°C
Kabelanschluss: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Widerstand bei 0°C: 100ohm
Produktpalette: EWSA Series
productTraceability: No
Fühlermaterial: -
RTD-Genauigkeit: Class A
RTD-Typ: -
Material RTD-Element: -
directShipCharge: 25
на замовлення 44 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMEGA - EWSA-PT100. - RTD AIR TEMPERATURE SENSOR, 100 OHM, 30V, tariffCode: 90258040, rohsCompliant: YES, Gemessene Temperatur, max.: 85°C, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Fühlerdurchmesser: 6mm, Gemessene Temperatur, min.: -40°C, Kabelanschluss: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Widerstand bei 0°C: 100ohm, Produktpalette: EWSA Series, productTraceability: No, Fühlermaterial: -, RTD-Genauigkeit: Class A, RTD-Typ: -, Material RTD-Element: -, directShipCharge: 25.