EX60B-29S
EX60B-29S Hirose Connector
EX60B_29S_CL0232_0613_0_00_2DDrawing_0000902952.pdf
Виробник: Hirose Connector
I/O Connectors PLUG 29P 0.6MM R/A SMT
на замовлення 660 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 29POS R/A SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Non-Gendered, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 29, Pitch: 0.024" (0.60mm), Height Above Board: 0.171" (4.35mm), Number of Rows: 1.
Інші пропозиції EX60B-29S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EX60B-29S Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0232-0621-9-00&productname=EX60B-15P&series=EX60B&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D53112_en Description: CONN PLUG 29POS R/A SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Non-Gendered
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 29
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Height Above Board: 0.171" (4.35mm)