EX80-100P1(30)
EX80-100P1(30) Hirose Connector
X80_CL0232-0598-9-30_2d-1614695.pdf
Виробник: Hirose Connector
I/O Connectors PLUG 100 POS SMT
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.024" (0.60mm), Height Above Board: 0.594" (15.10mm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції EX80-100P1(30)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EX80-100P1(30) EX80-100P1(30) Виробник : Hirose Electric Co Ltd Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Packaging: Tray
Features: Board Guide
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Height Above Board: 0.594" (15.10mm)