EX80-100P1(50)
EX80-100P1(50) Hirose Electric Co Ltd
EX80_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Features: Board Guide
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Height Above Board: 0.594" (15.10mm)
Part Status: Obsolete
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 100POS SMD GOLD, Features: Board Guide, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.024" (0.60mm), Height Above Board: 0.594" (15.10mm), Part Status: Obsolete, Number of Rows: 2.