EX80-54P-SH(02) Hirose Electric Co Ltd
EX80_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 54POS SMD GOLD
Features: Shutter
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 54
Pitch: 0.024" (0.60mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 54POS SMD GOLD, Features: Shutter, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 54, Pitch: 0.024" (0.60mm), Number of Rows: 2.