EXB-24N151JX Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0404 HF
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays Thick Film Chip 2R Array, Convex, 0402 150 ohm, 5%, Halogen-Free, 7 inch Reel.
Інші пропозиції EXB-24N151JX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXB-24N151JX Виробник : Panasonic AOC0000C14-1108062.pdf Resistor Networks & Arrays Thick Film Chip 2R Array, Convex, 0402 150 ohm, 5%, Halogen-Free, 7 inch Reel