EXB-24N200JX Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 20 OHM 0404 HF
Написати відгук
Resistor Networks & Arrays Thick Film Chip 2R Array, Convex, 0402 20 ohm, 5%, Halogen-Free, 7 inch Reel.
Інші пропозиції EXB-24N200JX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXB-24N200JX Виробник : Panasonic AOC0000C14-1108062.pdf Resistor Networks & Arrays Thick Film Chip 2R Array, Convex, 0402 20 ohm, 5%, Halogen-Free, 7 inch Reel