EXB-24N331JX Panasonic Industry
Виробник: Panasonic Industry
Description: RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0404 HF
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0404 HF, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції EXB-24N331JX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXB-24N331JX EXB-24N331JX Виробник : Panasonic Resistor Networks & Arrays 330 ohm, 5%, Halogen-Free, 7 inch Reel