Продукція > PANASONIC > EXB-24V131JX
EXB-24V131JX
EXB-24V131JX Panasonic
AOC0000C14.pdf
Виробник: Panasonic
Resistor Networks & Arrays Resistor Array Chip 0404 2 elements
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0404, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 130, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 2, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції EXB-24V131JX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXB-24V131JX EXB-24V131JX Виробник : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 130 OHM 0404
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 130
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)