EXC-EMT103DT Panasonic Electronic Components
EXCEMT_Series.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FILTER LC(T) 0.01UF TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.256" L x 0.098" W (6.50mm x 2.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Values: C = 10000pF
Height: 0.276" (7.00mm)
Attenuation Value: 25dB @ 25MHz ~ 120MHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 5 A
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 0.01UF TH, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.256" L x 0.098" W (6.50mm x 2.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Values: C = 10000pF, Height: 0.276" (7.00mm), Attenuation Value: 25dB @ 25MHz ~ 120MHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 5 A.