Продукція > EXC > EXC18CE900U
EXC18CE900U
Виробник:
на замовлення 25000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EXC18CE900U
Common Mode Chokes / Filters 0603 Com Mode 90ohm Noise Filter array.
Інші пропозиції EXC18CE900U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-18CE900U Виробник : Panasonic Electronic Components AWE0000COL10.pdf Description: CMC 90 OHM 130MA 4 LN SMD
товару немає в наявності
EXC-18CE900U EXC-18CE900U Виробник : Panasonic AWE0000COL10.pdf Common Mode Chokes / Filters 0603 Com Mode 90ohm Noise Filter array