Продукція > EXC > EXC24CD600U
EXC24CD600U
Виробник:
на замовлення 79800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис EXC24CD600U
Description: CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 160mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm, Part Status: Obsolete, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXC24CD600U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-24CD600U EXC-24CD600U Виробник : Panasonic Industry EXC24CDzzzU.pdf Description: CMC 160MA 2LN 60 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 160mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2Ohm
Part Status: Obsolete
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz