EXC400BNX
EXC400BNX TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antennas DUCK,EXC,400-420MHz,
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 410MHZ WHIP STR BNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 400MHz ~ 420MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: BNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.000" (177.80mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 410MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Power - Max: 50 W.
Інші пропозиції EXC400BNX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC400BNX Виробник : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXC-Series&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXC400BNX Description: RF ANT 410MHZ WHIP STR BNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 400MHz ~ 420MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: BNX
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.000" (177.80mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 410MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Power - Max: 50 W