EXC4331-001 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT DUCK EXC 433MHZ CNT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 433MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT DUCK EXC 433MHZ CNT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 433MHz.