EXC902SFJ TE Connectivity Laird
EXC%20Antennas.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SFJ CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: SFJ
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 3.650" (92.71mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Power - Max: 50 W
Написати відгук
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SFJ CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: SFJ, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 3.650" (92.71mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Power - Max: 50 W.