EXCCET101U PANASONIC
Виробник: PANASONIC
09+
на замовлення 1074 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 100PF 135MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 100pF, Height: 0.118" (3.00mm), Attenuation Value: 25dB @ 300MHz ~ 450MHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 135MHz (Cutoff), Resistance - Channel (Ohms): 0.05, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції EXCCET101U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
EXC-CET101U EXC-CET101U Виробник : Panasonic Electronic Components EXCCET_Series.pdf Description: FILTER LC(T) 100PF 135MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1807 (4518 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.177" L x 0.071" W (4.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 100pF
Height: 0.118" (3.00mm)
Attenuation Value: 25dB @ 300MHz ~ 450MHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 135MHz (Cutoff)
Resistance - Channel (Ohms): 0.05
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 2 A