Технічний опис EXCML32A680U panasonic
Description: FERRITE BEAD 68 OHM 1206 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 3A, DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції EXCML32A680U
|---|---|---|---|---|---|
EXC-ML32A680U | Виробник : Panasonic Electronic Components |
товару немає в наявності |
Description: FERRITE BEAD 68 OHM 1206 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Mounting Type: Surface Mount Height (Max): 0.043" (1.10mm) Current Rating (Max): 3A DC Resistance (DCR) (Max): 12mOhm Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz |