EXCN1920SM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: ANT TWO-WAY 1850-1990MHZ
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz
Termination: SM
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.92GHz
Part Status: Active
Написати відгук
Description: ANT TWO-WAY 1850-1990MHZ, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 1.85GHz ~ 1.99GHz, Termination: SM, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.92GHz, Part Status: Active.