EXD400-512SM TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 456MHZ WHIP STR SM CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 400MHz ~ 512MHz
Termination: SM
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 456MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 456MHZ WHIP STR SM CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 400MHz ~ 512MHz, Termination: SM, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 456MHz.