EXN-23352-BK
EXN-23352-BK Bud Industries
hbexn23352.pdf
Виробник: Bud Industries
Miniature Cases – Industrial Extruded Aluminum Enclosure Black (1.4 X 2.7 X 5.1 In)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BOX ALUM BLACK 5.079"L X 2.705"W, Packaging: Bulk, Features: Card Guides, Sealing Gaskets, Color: Black, Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm), Material: Metal, Aluminum, Thickness: 0.091" (2.30mm), Height: 1.386" (35.20mm), Design: End Panel(s), Ratings: IP66, Container Type: Box, Area (L x W): 13.6in² (88cm²), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Card Guides, Sealing Gaskets
Color: Black
Size / Dimension: 5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
Material: Metal, Aluminum
Thickness: 0.091" (2.30mm)
Height: 1.386" (35.20mm)
Design: End Panel(s)
Ratings: IP66
Container Type: Box
Area (L x W): 13.6in² (88cm²)