Продукція > OMEGA > EXPP-K-20-TWSH-25
EXPP-K-20-TWSH-25
EXPP-K-20-TWSH-25 Omega
TT-J-TWSH.pdf
Виробник: Omega
Description: T/C EXTENSION WIRE, TWISTED, SHI
Packaging: Spool
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C
Number of Conductors: 2
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.200" (5.08mm)
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color: Brown
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: T/C EXTENSION WIRE, TWISTED, SHI, Packaging: Spool, Length: 25.00' (7.62m), Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C, Number of Conductors: 2, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.200" (5.08mm), Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket Color: Brown.