EXR148BN TE Connectivity Laird
Antenna_Catalog_2007.pdf
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 151MHZ WHIP TILT BNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 148MHz ~ 155MHz
Termination: BNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 8.000" (203.20mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 151MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 151MHZ WHIP TILT BNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 148MHz ~ 155MHz, Termination: BNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 8.000" (203.20mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 151MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.