EXR154-6BN TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 154MHZ WHIP STR BN CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Termination: BN
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 154MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 154MHZ WHIP STR BN CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Termination: BN, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 154MHz.